Kateřina Lustigová - blogerka roku
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.
Prodej vánočního cukroví:

Kdo mě sleduje už dýl, tak ví, že každej rok od 20.listopadu do 24.prosince máme dva rodinný stánky na náměstí Míru v Praze. V jednom stánku prodáváme svíčky a ve druhym to byly vždycky nějaký vánoční dekorace. K dekoracím jsme ale už loni přidali další položku a to prodej vánočního cukroví. Rozhodli jsme se ho netradičně prodávat po kusech, aby si každej mohl dát třeba i jenom ke svařáku na stojáka na chuť, než bude mít napečeno to svoje.

Původně jsme si mysleli, že prodáme pár kousků a nebude o to takovej zájem, ale stalo se z toho nekonečný pečení do noci každej den, kdy jsme nestíhali cukroví do krabiček doplňovat. Nedostatek vzniknul hlavně i kvůli tomu, že si lidi začali objednávat velký množství cukroví na doma nebo do firmy. Proto jsem se rozhodla letos začít se sbíráním objednávek dřív a pokusit se to množství mít víc pod kontrolou. Navíc mi už pár objednávek a dotazů na cukroví přišlo, aniž bych vůbec objednávky spustila. Dělá mi to strašnou radost, protože jde vidět, že vám opravdu loni chutnalo.

Co se týče samotnýho cukroví, tak máme základních pět druhů. Nabízíme linecká kolečka, kokosovo-rumové kuličky, slepované oříšky s máslovým krémem, vosí hnízda a vanilkové rohlíčky.

Pa202365

Všechno připravujeme samozřejmě z těch nejlepších surovin – hlavně kvalitní máslo a celý oříšky (ne žádnou předem namletou směs) a děláme poctivý velký kousky.

Zvykem je prodávat cukroví na kila, ale my ho prodáváme na kusy. Jeden kus stojí 10 Kč a při nákupu více než 100 ks cukroví je 10% sleva. Objednávky přijímám pouze na počet kusů, ale protože jsou lidi většinou zvyklí si to kupovat na kila, tak jsem to zvážila a jedno kilo je přibližně 70 ks, což je 700 Kč. Je to samozřejmě přibližná cena, protože každej druh cukroví má jinou hmotnost.

Objednávky přijímám od dnešního dne na mém e-mailu: kaci@mycookingdiary.cz, takže pokud máte jakýkoliv dotaz, můžete mi napsat tam. Objednávky přijímám v hodnotě 300 Kč a více, menší množství si můžete koupit pak přímo na náměstí Míru osobně.

Do e-mailu prosím napište, kolik kusů jakého druhu cukroví chcete, svoje jméno, telefonní číslo a datum, kdy si chcete objednávku vyzvednout.

Cukroví je možný si vyzvednout POUZE V PRAZE od 20.listopadu na náměstí Míru, v případě větší objednávky (třeba pro firmy atd.) jsem schopná zařídit doručení objednávky po Praze nebo blízkém okolí.

Doufám, že jsem na nic nezapomněla a už se těším, až vám cukrovím zas budeme dělat radost♥

K.

Pa202319
Pa202357
Pa202362
Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.